Pohodový týden - Slovinsko - NP Triglav a Slovinské moře

cena od 14 290 Kč termín: 29.06.2019 délka: 9 dní (zájezd č. 450685)

9 - denní zájezd

Tento zájezd je oblíbenou kombinací pobytu v horách a později i pobytu u moře, takže si příjdou na své jak milovníci hor a pěkných túr, tak i ti, kteří preferují pohodu u moře. Nejdříve poznáme krásy Triglavského národního parku na severní části tohoto kouzelného kraje. Po 4 dnech v horách se přesuneme ke slovinskému moři, kde si užijete moře. Můžete pak využít i našich výletů do zajímavých míst v blízkosti rybářského městečka Izola, kde máme ubytování. Určitě stojí za viděnou jeskynní systém Postojnska Jama či slovinské Benátky - Piran - oba jsou pod záštitou Unesco. V horách jsme ubytováni v **** hotelu s bazénem a saunou a u moře ve *** hotelu také s bazénem. Vždy se podává snídaně i večeře formou švédského stolu.

Poznámka: Dětské slevy platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami.

Ubytování: hotel

V horách jsme ubytováni v **** hotelu s bazénem a saunou a u moře ve *** hotelu také s bazénem.

Stravování: polopenze

polopenze - Vždy se podává snídaně i večeře formou švédského stolu.

Doprava: autokarem

Tento zájezd již nenabízíme.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:odjezd z ČR v podvečerních hodinách odjezd do Slovinska.
2. den:příjezd do KRANJSKE GORY (810 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Základní varianta (náročnost 2 z 5; 5 hod., ^160 m, ˇ160 m): od hotelu pěšky k lanovce a výjezd k střední stanici lanovky, výstup až do výšky 1.563 m, odkud je nádherný výhled zpět do údolí. Nenáročná trasa po hřebeni přes VITRANC (1 638 m) až na CIPRNIK (1 745 m). Zpět stejnou trasou a sjezd opět lanovkou do hotelu či pěšky. Odpoledne relax v bazénu či vířivce. Všichni večeře.
3. den:snídaně, odjezd busem do města ARNOLDSTEIN (600 m), výjezd lanovkou SELTSCHACHER ALM (1 458 m). Základní varianta (2 z 5; 6 hod., ^350 m, ˇ700 m): krásný výstup na DREILAENDERECK (1 508 m), což je hraniční hora tří států - Rakouska/Itálie/Slovinska, menší okruh k slovinské chatě TROMEJA (1 145 m), od chaty po hranici k vesnici RATEČE (865 m). Přejezd busem k hornímu jezeru LAGHI DI FUSINE. Základní varianta (1,5 z 5; 2,5 hod., ^150 m, ˇ300 m): okružní cesta kolem kouzelných, jedinečných jezer přes chatu BELVEDERE, zpět na parkoviště, kde na nás bude čekat náš bus, který nás doveze do hotelu. Lehčí varianta (1,5 z 5; 4 hod., ^350 m, ˇ350 m): od chaty Tromeja k horní stanici lanovky, sjezd lanovkou do údolí a busem k jezerům Laghi di Fusine. Večer typický slovinský večer s hudbou.
4. den:snídaně, odjezd busem do TARVISIA, výjezd lanovkou ke kostelu SANTURIO DI MONTE LUSSARI (1 751 m), což je staré poutní místo, založené již v roce 1360. Základní varianta (2 z 5, 4 hod., ^150 m, ˇ900 m): krásný okruh kolem velikánu CIMA DEL CACCIATORE (2 071 m) do sedla SELLA PRASNIG (1 491 m), údolím VALLE DI RIOFREDDO a na konci údolí na nás bude čekat bus. Lehčí varianta (1,5 z 5, 3 hod., ^150 m, ˇ350 m) ze sedla zpět k horní stanici lanovky po druhé straně masívu Cacciatore, sjezd do Tarvisia a přejezd pro první skupinu. Všichni odjezd do hotelu, večeře
5. den:snídaně, odjezd k moři se zastávkou u světoznámého jezera BLED, procházka kolem jezera s možností si zkusit jízdu letní sáňkařskou dráhou, odpoledne dojezd do STRUNJANU, ubytování, večeře.
6. den:snídaně, základní varianta (2 z 5, 3 hod. ^100 m, ˇ100 m): odjezd busem na prohlídku POSTOJNSKÉ JESKYNĚ, kde již od roku 1872 jezdí vláček pro turisty, z kterého shlédneme nejúžasnější jeskyni Slovinska. Poté přejedeme busem na fakultativní ochutnávku výborných vín, odjezd na hotel. Všichni večeře.
7. den:snídaně, odjezd busem jen pár km do nejhezčího města slovinské riviéry PIRAN, procházka po hradbách ze 7. století, prohlídka starých nádherných uliček. Po prohlídce pěšky krásnou stezkou podél pobřeží do STRUNJANU, okruh KRAJINSKIM PARKEM STRUNJAN s pěknými zátokami s ptactvem a hezkou flórou. Odpoledne odjezd do hotelu.
8. den:snídaně, dopolední vyklizení pokojů, možnost koupání u moře a pozdě odpoledne odjezd do ČR.
9. den:příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.


Podobné zájezdy v této destinaci

5 690 Kč
Základní cena od 5 690 Kč

Slovinsko - hory, moře a přírodní zajímavosti

Slovinsko, Pobřeží a kras
Slovinsko je nejvyspělejší zemí bývalé Jugoslávie. Stejně jako my je od roku 2004 členem Evropské unie. Neleží daleko a není velké a tak na jeho návštěvu stačí několik dnů. Monumentální Julské ALpy, krásná jezera Bled a Bohinj, nejslavnější evropské jeskyně Postojná a pro zpestření italský Terst a zámek…
termín: 13.06.2019 délka: 5 dní
9 400 Kč
Základní cena od 9 400 Kč

SLOVINSKO - JEZERA, HORY, MOŘE

LastMinute
Slovinsko, Pobřeží a kras
SLOVINSKÉ NÁRODNÍ PARKY Krása nedotčené přírody Julských Alp v podobě vodopádů, soutěsek, jezer, pramenů a krasových jeskyní v kombinaci s procházkami nejen podél slovinských jezer, ale i starými městy a hrady – to vše vás čeká na tomto zájezdu.
termín: 13.05.2019 délka: 7 dní
6 507 Kč
Základní cena od 6 507 Kč

Ramada hotel & suite

FirstMinute
Slovinsko, Julské Alpy
Hotel se nachází v samém centru střediska a je považován za jeden z nejvíce malebných architektonických prvků Kranjske Gori. Leží jen 100 metrů od sjezdovek a díky své poloze vedle hlavní sjezdovky je vždy ve středu místních aktivit. Hotel má restauraci, pizzerii, hospodu v irském stylu, ve které se…
termín: 10.09.2019 délka: 5 dní

Nabízí

CK Poznání s.r.o.

CK Poznání s.r.o.

Palackého třída 2744
53002 Pardubice
telefon: 466535401

Zájezd již není v nabídce

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://vasezajezdy.cz/zajezdy/pohodovy-tyden-slovinsko-np-triglav-a-450685/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://vasezajezdy.cz