Pohodový týden - Slovinsko - NP Triglav a Slovinské moře

cena od 14 290 Kč termín: 29.06.2019 délka: 9 dní (zájezd č. 450685)

9 - denní zájezd

Tento zájezd je oblíbenou kombinací pobytu v horách a později i pobytu u moře, takže si příjdou na své jak milovníci hor a pěkných túr, tak i ti, kteří preferují pohodu u moře. Nejdříve poznáme krásy Triglavského národního parku na severní části tohoto kouzelného kraje. Po 4 dnech v horách se přesuneme ke slovinskému moři, kde si užijete moře. Můžete pak využít i našich výletů do zajímavých míst v blízkosti rybářského městečka Izola, kde máme ubytování. Určitě stojí za viděnou jeskynní systém Postojnska Jama či slovinské Benátky - Piran - oba jsou pod záštitou Unesco. V horách jsme ubytováni v **** hotelu s bazénem a saunou a u moře ve *** hotelu také s bazénem. Vždy se podává snídaně i večeře formou švédského stolu.

Poznámka: Dětské slevy platí jen při ubytování s 2 dospělými osobami.

Ubytování: hotel

V horách jsme ubytováni v **** hotelu s bazénem a saunou a u moře ve *** hotelu také s bazénem.

Stravování: polopenze

polopenze - Vždy se podává snídaně i večeře formou švédského stolu.

Doprava: autokarem

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:odjezd z ČR v podvečerních hodinách odjezd do Slovinska.
2. den:příjezd do KRANJSKE GORY (810 m), dopolední snídaně, ubytování dle možností hotelu. Základní varianta (náročnost 2 z 5; 5 hod., ^160 m, ˇ160 m): od hotelu pěšky k lanovce a výjezd k střední stanici lanovky, výstup až do výšky 1.563 m, odkud je nádherný výhled zpět do údolí. Nenáročná trasa po hřebeni přes VITRANC (1 638 m) až na CIPRNIK (1 745 m). Zpět stejnou trasou a sjezd opět lanovkou do hotelu či pěšky. Odpoledne relax v bazénu či vířivce. Všichni večeře.
3. den:snídaně, odjezd busem do města ARNOLDSTEIN (600 m), výjezd lanovkou SELTSCHACHER ALM (1 458 m). Základní varianta (2 z 5; 6 hod., ^350 m, ˇ700 m): krásný výstup na DREILAENDERECK (1 508 m), což je hraniční hora tří států - Rakouska/Itálie/Slovinska, menší okruh k slovinské chatě TROMEJA (1 145 m), od chaty po hranici k vesnici RATEČE (865 m). Přejezd busem k hornímu jezeru LAGHI DI FUSINE. Základní varianta (1,5 z 5; 2,5 hod., ^150 m, ˇ300 m): okružní cesta kolem kouzelných, jedinečných jezer přes chatu BELVEDERE, zpět na parkoviště, kde na nás bude čekat náš bus, který nás doveze do hotelu. Lehčí varianta (1,5 z 5; 4 hod., ^350 m, ˇ350 m): od chaty Tromeja k horní stanici lanovky, sjezd lanovkou do údolí a busem k jezerům Laghi di Fusine. Večer typický slovinský večer s hudbou.
4. den:snídaně, odjezd busem do TARVISIA, výjezd lanovkou ke kostelu SANTURIO DI MONTE LUSSARI (1 751 m), což je staré poutní místo, založené již v roce 1360. Základní varianta (2 z 5, 4 hod., ^150 m, ˇ900 m): krásný okruh kolem velikánu CIMA DEL CACCIATORE (2 071 m) do sedla SELLA PRASNIG (1 491 m), údolím VALLE DI RIOFREDDO a na konci údolí na nás bude čekat bus. Lehčí varianta (1,5 z 5, 3 hod., ^150 m, ˇ350 m) ze sedla zpět k horní stanici lanovky po druhé straně masívu Cacciatore, sjezd do Tarvisia a přejezd pro první skupinu. Všichni odjezd do hotelu, večeře
5. den:snídaně, odjezd k moři se zastávkou u světoznámého jezera BLED, procházka kolem jezera s možností si zkusit jízdu letní sáňkařskou dráhou, odpoledne dojezd do STRUNJANU, ubytování, večeře.
6. den:snídaně, základní varianta (2 z 5, 3 hod. ^100 m, ˇ100 m): odjezd busem na prohlídku POSTOJNSKÉ JESKYNĚ, kde již od roku 1872 jezdí vláček pro turisty, z kterého shlédneme nejúžasnější jeskyni Slovinska. Poté přejedeme busem na fakultativní ochutnávku výborných vín, odjezd na hotel. Všichni večeře.
7. den:snídaně, odjezd busem jen pár km do nejhezčího města slovinské riviéry PIRAN, procházka po hradbách ze 7. století, prohlídka starých nádherných uliček. Po prohlídce pěšky krásnou stezkou podél pobřeží do STRUNJANU, okruh KRAJINSKIM PARKEM STRUNJAN s pěknými zátokami s ptactvem a hezkou flórou. Odpoledne odjezd do hotelu.
8. den:snídaně, dopolední vyklizení pokojů, možnost koupání u moře a pozdě odpoledne odjezd do ČR.
9. den:příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.


Podobné zájezdy v této destinaci

4 590 Kč
Základní cena od 4 590 Kč

Ramada hotel & suite

Slovinsko, Julské Alpy
Hotel se nachází v samém centru střediska a je považován za jeden z nejvíce malebných architektonických prvků Kranjske Gori. Leží jen 100 metrů od sjezdovek a díky své poloze vedle hlavní sjezdovky je vždy ve středu místních aktivit. Hotel má restauraci, pizzerii, hospodu v irském stylu, ve které se…
termín: 12.12.2018 délka: 4 dny
5 500 Kč
Základní cena od 5 500 Kč

Hřebenovka Julských Alp

Slovinsko, Julské Alpy
Mnozí tvrdí, že není krásnější kout Alp, než právě Slovinsko a rozeklané hřebeny Julek vypínající se nad hluboká údolí Soči a Sávy. Jejich nádhera vynikne tím, že nahoře na hřebeni strávíme i západy a východy slunce a přespíme na horských chatách přímo v srdci hor. Ty nám umožní absolvovat vyhlídkovou…
termín: 17.07.2019 délka: 5 dní
4 590 Kč
Základní cena od 4 590 Kč

Hotel Kompas

Slovinsko, Julské Alpy
Největší hotel ve městě Kranjska Gora se nachází jen několik minut chůze od centra obce a stojí přímo pod sjezdovkou . Je obklopen rozsáhlou zelení . Hotel nabízí několik restaurací, kavárnu bar, dále je k dispozici Kompas Relaxation centre s vnitřním bazénem, bazénem pro děti s tobogánem, masážním bazénem,…
termín: 12.12.2018 délka: 4 dny

Nabízí

CK Poznání s.r.o.

CK Poznání s.r.o.

Palackého třída 2744
53002 Pardubice
telefon: 466535401

Poptat tento zájezd

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://vasezajezdy.cz/zajezdy/pohodovy-tyden-slovinsko-np-triglav-a-450685/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://vasezajezdy.cz